Beta Tasarım Web Site Tasarım
Paylaş
Aşağı

Web TasarımMerak etttiğiniz tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen bizim ile iletişime geçiniz.

Aşağı

Web Tasarım

Web site tasarımı baştan sona kadar planlı ve doğu kişiler tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Müşterinin ihtiyacına özel olarak hazırlanmayan web sitelerinin istenilen sonuca ulaşması mümkün değildir.

Web site tasarımı baştan sona kadar planlı ve doğu kişiler tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Müşterinin ihtiyacına özel olarak hazırlanmayan web sitelerinin istenilen sonuca ulaşması mümkün değildir.

Beta tasarım ekibi olarak, sizin ihtiyaçlarınız ve SEO (Google Arama Optimizasyonu) gerekliliklerini göz önüne alarak mükemmel tasarımlar yapmaktayız. Ayrıca tamamlanan projelerimizde ömür boyu teknik destek hizmeti ile her zaman yanınızda olmaya devam etmekteyiz. Proje tesliminden sonra sizin için Google araçları (Google Analystic, Google Search Console) düzenli olarak kontrol edilir ve sizlere bilgi verilerek yol haritanızı belirlemenizde sürekli yardımcı olunmaktadır.

 

Kurumsal Web Site Tasarımı

Kurumsal web siteleri, işletmenizin kimliği yansıtan, müşteri sayınızı artıran ve profesyonel olarak tasarlanmış internet siteleridir.

Kurumsal internet sitelerin de en önemli konu sürekli güncel tutulma gerekliliğidir. Ziyaretçilerine güncel ve doğru bilgi sağlamayan kurumsal web sitelerinin müşteri kaybetmesi kaçınılmazdır.

Günümüzde tasarlanan web sitelerinin büyük çoğunluğu güncelleme işlemi, kodlama bilgisi gerektirdiği için sadece web site tasarımcıları tarafından yapılabilmektedir.

Beta Tasarım ekibi tarafından tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre tasarlanan İçerik Yönetim Sistemi (IYS) veya Content Management System (CMS) olarak adlandırılan yazılım sayesinde başka kimseye ihtiyaç duymadan web sitenizi güncelleyebilir, ekleme ve silme işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Bu yazılımların ilk sahip olma maliyetleri olsa da ilerleyen zamanlarda güncelleme konusunda getirdiği kolaylık, hız ve maliyet avantajı sebebi ile tercih edilmektedir.

 

Responsive web sitesi tasarımı

Responsive web tasarım size masaüstü, tablet ve mobil web sitelerini aynı anda kullanma imkanı sağlar.

Responsive web tasarım, web literatüründe, farklı ekranlara göre otomatik olarak şekillenen web sitelerini ifade etmektedir. Responsive bir web sitesi, tabletler ve cep telefonları gibi mobil cihazlarda sorunsuz olarak gezilebilir. Bir web sitesinin cep telefonunda açılıyor olması, mobil uyumlu olduğu anlamına gelmemektedir. Mobil uyumludan kasıt, mobil cihazlarda sorunsuz açılan ve iyi bir kullanıcı deneyimine sahip web sitesidir.

Responsive web siteleri farklı ekran boyutları için farklı şekiller alarak kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlamayı hedeflemektedir. Beta Tasarım ekibi tarafından tasarlanan tüm web siteleri responsive olarak tasarlanmaktadır.

 

Mobil Web Site Tasarımı

Mobil internet kullanımı tüm dünyada hızla artıyor. Artık kullanıcıların bir çoğu arama motoru kullanımı başta olmak üzere, web sitesi deneyimlerini cep telefonu ya da tablet gibi cihazlardan yapıyorlar.

Bilgisayar ekranı dışındaki daha küçük ekranlı cihazlar için tasarlanmış internet sitelerine mobil web siteleri denir. Bunlar genellikle mevcut  internet sitesinden bağımsız bir tasarıma sahip olurlar. Tasarımları çok daha sade (çoğunlukla hem içerik hem de tasarım olarak daha sade), kolay açılabilir olarak yapılırlar. 

Beta tasarım ekibi tarafından isteyen müşterilerimize mobil uyumlu web siteleri tasarlanmaktadır. Mobil uyumlu web site temalarımız hakkında bilgi almak için lütfen bizim ile iletişime geçiniz.

 

Tasarımlarımız
01.
betatasarim_whatsapp