Beta Tasarım Web Site Tasarım
Paylaş
Aşağı

Dijital PazarlamaMerak etttiğiniz tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen bizim ile iletişime geçiniz.

Aşağı

Dijital Pazarlama

İhtiyacınıza özel çözümleri konuşmak için dijital pazarlama ekibimiz ile tanışın! Proaktif çözümlerimiz ve analitik yaklaşımımız ile sürdürülebilir rekabet avantajı elde edin. Dijital dünyada yeriniz sağlam olsun.

Blog İçeriği Üretimi ve Yönetimi

Günümüzde SEO, sadece site içerisinde veya dışarısında yapılan iyileştirmelerle değil,  içerik üretmedeki başarıya da fazlasıyla bağlı. Artık, iyi bir içerik stratejisi olmayan, faydalı içerikler üretemeyen şirketler, SEO açısından rakiplerine göre geride kalıyor.

Beta Tasarım olarak, içerik yazarlarımız ile, bloğunuza özel içerikler üretiyoruz. Bu içerikler ile arama motorlarından web sitenize ziyaretçiler gelmesini sağlıyoruz.

Facebook Reklam

Facebook, dünyada ve ülkemizde en çok kullanılan sosyal platformdur. Bu sebeple potansiyel müşterilerinizin Facebook kullandığını söylemek çoğunlukla mümkündür. Facebook üzerinde yapılacak doğru hedefleme ve doğru iletişim ile,  markanıza bilinirlik getirecektir.

Facebook'da reklamın en önemli avantajı hiç şüphesiz, eşsiz demografik hedefleme özelliğidir. Hedef kitlenin bir çok özelliğine göre hedefleme yaparak, reklam gösterimi yapmamız mümkündür.
Facebook üzerinde bilinirliğinizi arttırmak ve hedef kitlenizi en uygun maliyetlerle bulmak için bizim ile iletişime geçiniz.

Arama Motorları Optimizasyonu (SEO)

Arama motorlarının doğal sonuçlarında web sitenizin yükselebilmesi için yapılan çalışmalara arama motoru optimizasyonu denir. SEO, temel olarak site içi optimizasyon ve site dışı optimizasyon olarak ikiye ayrılmaktadır. Beta Tasarım sitenizi inşa ederken temel ve modern SEO kurallarını dikkate alır ve web sitenizi bu kurallara göre inşaa eder.

Google Adwors

Google, Türkiye'de arama (search) pazar payanın %90'dan fazlasına sahip. Bu sebeple arama motoru pazarlamadaki en etkin ve neredeyse tek kanal Google. Google'ın reklam programı olan Adwords, bu sebeple bir çok işletme için önemli fırsatlar sunuyor.
Google Adwords reklam, temelinde bir açık arttırma sistemine dayanıyor. Bu sistemin içerisindeki anahtar kelimelere verilen teklif tutarları ve reklam verene ait kalite puanı, reklamlara ait sıralamayı belirliyor. Bu karmaşık ve optimizasyon temeline dayalı sistemi müşterilerimiz adına biz yönetiyoruz. Bu sayede toplam reklam giderleri azaldığı gibi, geri dönüş oranları da artıyor. 

Tasarımlarımız
01.
betatasarim_whatsapp