BetaTasarım 0
Beta Tasarım Web Site Tasarım
Paylaş

Beta
Tasarım


Ankara Web Tasarım - Dijital Dünyanın Anahtarı

Scroll Down
01

Dijital Dunyanın Anahtarı

Dijital denizde güvenle yolculuk yapma vaktiniz geldi ise her zaman yanınızdayız. İşimize aşığız ve işimizi severek yapıyoruz. Mükemmelliğin ayrıntılarda olduğunu biliyor, tüm projelerimizi büyük titizlikle yürütüyoruz.

Beta Tasarım Web Site Tasarımı

Beta Tasarım
Detayların Gücüne İnanıyoruz

Temel prensibimiz, sizlere en iyi hizmeti sunmak ve sizlerin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışmaktır. Beta Tasarım, sürekli değişen ve gelişen pazarda, sektörün ihtiyaçlarını analiz edip her müşterisine farklı çözümler sunmaktadır.

Projelerde başarı getiren şeyin her sayfadaki detayların ziyaretçi profiline uygun, kusursuz ve UX (Kullanıcı deneyimi) odaklı olarak tasarlanması olduğuna inanıyoruz.

Tasarımlarımız ziyaretçilerinize kusursuz ve hızlı bir deneyim yaşatmak için yaparken, Google aramalarında ön planda olmanız için tasarım aşamasından itibaren SEO ilkelerine öncelik vermekteyiz.

Sizin için tasarlan içerik yönetim panelimiz sayesinde web sitenizi kendiniz kolaylıkla güncel tutabilir ve 7/24 teknik destek ekibimizden yardım talep edebilirsiniz.

Siz de bizler gibi aynı tasarımları görmekten sıkıldı iseniz beta tasarım ile tanışma zamanınız gelmiş demektir.

Tasarımlarımız
01.

Hizmetlerimiz

Kurumsal Kimlik, Web Tasarım & Web Yazılım, E-Ticaret Siteleri, Özel Yazılımlar, Seo, Facebook ve Google Reklam Yönetimi uzmanlık alanlarımızdır.

Web Tasarım

Web site tasarımı baştan sona kadar planlı ve doğu kişiler tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Müşterinin ihtiyacına özel olarak hazırlanmayan web sitelerinin istenilen sonuca ulaşması mümkün değildir.

01.
Detay
 • Kurumsal
 • Responsive
 • Mobil

Beta tasarım ekibi olarak, sizin ihtiyaçlarınız ve SEO gerekliliklerini göz önüne alarak mükemmel tasarımlar yapmaktayız. Ayrıca tamamlanan projelerimizde ömür boyu teknik destek hizmeti ile her zaman yanınızda olmaya devam etmekteyiz. Proje tesliminden sonra sizin için Google araçları (Google Analystic, Google Search Console) düzenli olarak kontrol edilir ve sizlere bilgi verilerek yol haritanızı belirlemenizde sürekli yardımcı olunmaktadır.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik, firmanın şirket içinde ya da şirket dışında duruşunu temsil eden ve müşterilerin bir bakışta firmayı tanımasını sağlamak için yapılan çalışmaların bütünüdür. Beta Tasarım tüm aşamalarda sizinle beraberdir.

02.
Detay
 • Logo
 • Profesyonel Fotoğraf
 • Video Klip

Bir kurumun kimliğini ifade eden en temel unsurlardan biri logodur. Logo tasarımı, bu anlamdan kurum için tasarım çalışmalarının en önemlisi ve temelini oluşturan parçasıdır.

Kurumsal Tanıtım Filmi, bir kişi, kurum ya da hizmeti, hedef kitleyi bilgilendirmek ve o hedef kitleye tarif etmek için en çok kullanılan iletişim stratejisidir.

Dijital Pazarlama

İhtiyacınıza özel çözümleri konuşmak için dijital pazarlama ekibimiz ile tanışın! Proaktif çözümlerimiz ve analitik yaklaşımımız ile sürdürülebilir rekabet avantajı elde edin. Dijital dünyada yeriniz sağlam olsun.

03.
Detay
 • Google Reklamları
 • SEO
 • Facebook Reklamları

Google, Türkiye'de arama (search) pazar payanın %90'dan fazlasına sahiptir. Bu sebeple arama motoru pazarlamadaki en etkin ve neredeyse tek kanal Google olmaktadır.

Facebook/İnstagram, dünyada ve ülkemizde en çok kullanılan sosyal platformdur. Bu sebeple potansiyel müşterilerinizin Facebook/İnstagram kullandığını unutmamak gerekmektedir.

E-Ticaret

Satış odaklı yeni nesil e-ticaret sitesi yazılımı ve bütçenize uygun E Ticaret paketleri ile internetten satış yapmaya başlayın. Kurulum ve satış esnasında her zaman yanınızdayız.

04.
Detay
 • Mobil Uyumlu
 • SEO Uyumlu
 • Hızlı

Türkiye'de ve Dünya'da e-ticaretin pazar payı giderek büyümektedir. 2020 verilerine göre Türkiye'de pazar payı sadece %6 dır. Dünya genelinde ortalama %35 civarındadır. Bu büyük fırsatı kaçırmak istemeyen firmalar kendi sitelerinden satış kanalı oluşturmak zorundadır.

02.

Son Projelerimiz

Beta Tasarım ekibi tarafından başarılı şekilde tamamlanan son projeler

03.
betatasarim_whatsapp